Najlepszy trycholog w Warszawie! Samo badanie – bezbolesne i szybkie. Warto dodać, że w bardzo korzystnej cenie. Pani specjalista trycholog wykonała badanie i zaleciła konkretny zabieg na pozbycie się łuszczycy skóry głowy. Dodatkowo dostałam zalecenia odnośnie pielęgnacji włosów a nawet diety. Jestem bardzo zadowolona. Efekty widoczne już po paru dniach!

Marta

Jeśli tak jak ja męczyliście się z Łupieżem i próbowaliście różnych metod na skuteczną walkę z powracającym łupieżem to szczerze doradzam Wam badanie u trychologa Warszawa w tej klinice. Są bardzo rzeczowi, bez zbędnej otoczki ekskluzywności – skutecznie, szybko i tanio. Łupież zniknął, wiem już czego unikać i jakie kosmetyki stosować. Dziękuję!

Joanna

Dziękuje waszemu niezwykle miłemu trychologowi Warszawa za skuteczną kurację przeciwko wypadaniu włosów. U mnie w rodzinie jest to niestety dziedziczne. Zaczęło się niewinnie od ‘uwydatniania’ zakola a potem doszło jeszcze łysienie plackowate. Pomyślałem, że musi istnieć jakiś skuteczny sposób na walkę z wypadaniem włosów – w końcu mamy XXI wiek. Skuteczny okazał się trycholog Warszawa w waszej klinice. Polecam!

Witold

Problem łysienia od dawna spędza mi sen z powiek, ale dość nieśmiało wierzyłem, że jest na to jakiś skuteczny sposób (pomijając przeszczep włosów). Niemniej zdecydowałem się iść na wizytę kontrolną do trychologa, a po konsultacji zdecydowałem się spróbować zabiegu mezoterapii. Już po pierwszym zabiegu zauważyłem niewielką poprawę, a każdy kolejny utwierdzał mnie w przekonaniu, że TO DZIAŁA! Na mojej głowie nie ma naturalnie burzy włosów, ale jest o niebo lepiej, niż było przed wizytą, dlatego też z przekonaniem polecam.

Paweł

Już w trakcie ciąży zauważyłam, że wypadają mi włosy, a po porodzie było jeszcze gorzej. Byłam zdruzgotana tym faktem, bo piękne ciemne i gęste włosy zawsze były moim atutem. Bardzo cieszę się, że znajoma poleciła mi udać się do trychologa z moim problemem, ponieważ specjalista zdiagnozował u mnie łysienie poporodowe. Dziś, już po kilkumiesięcznej terapii moje włosy wracają do dawnej formy, a wizyty kontrolne i opinia trychologa to potwierdzają.

Olga