Adriana Major

Podolog, lic. pielęgniarka.

Absolwentka Akademii Podologii w Gdańsku.

Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej w Warszawie.

Członek Polskiego Towarzystwa Podologicznego. Uczestniczka wielu kongresów, sympozjów, szkoleń z dziedziny medycyny i podologii.

W branży podologicznej od 2014 roku.

Założycielka przychodni medycznej na Warszawskim Ursynowie.

W świecie podologii trzymam rękę na pulsie najnowszych trendów i technologii.

Stale rozwijam swoje umiejętności, aby dostarczać pacjentom najwyższej jakości usługi oparte na aktualnej wiedzy i innowacyjnych metodach leczenia. Jako doświadczony podolog i pielęgniarka, oferuję unikalne połączenie wiedzy i doświadczenia, co przekłada się na doskonałą opiekę nad zdrowiem stóp. Moje usługi wyróżniają się profesjonalizmem, holistycznym podejściem do pacjentów oraz skutecznym leczeniem.

Najczęściej zadawane pytania do podologa w Warszawie - Ursynowie

Podolog Warszawa - kim jest podolog?

Podolog to specjalista, który zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób stóp. Podolog najczęściej współpracuje z chirurgami i dermatologami, aby zapewnić kompleksowe usługi wobec klientów.

Kiedy powinienem / powinnam udać się do podologa?

Do podologa warto wybrać się wtedy, gdy mamy jakiekolwiek problemy i dolegliwości związane z kończynami dolnymi. Przykładem może być chociażby deformacja stóp, brodawki, kurzajki, odciski. Co więcej, tego typu specjalista jest w stanie wyleczyć grzybiczne zmiany stóp, a także rozwiązać problemy z wrastającymi się paznokciami. Warto zdecydować się na takie usługi, kiedy potrzebujemy porad związanych z profilaktyką i pielęgnacją stóp.

Z jakich zabiegów można skorzystać w gabinecie podologicznym?

Będąc w gabinecie podologicznym, możemy liczyć na zabiegi związane z usuwaniem odcisków, kurzajek, a także zrogowaciałego naskórka. Podolog przeprowadzi odpowiednie działania w razie wrastających się paznokci lub w przypadku ataku grzybicy. Profesjonaliści zapewnią nam masaże stóp, a także zrekonstruują płytki paznokci. W razie potrzeby wprowadzą leczenie mające na celu wyeliminowanie problemu pocenia się stóp. U podologa możemy również liczyć na odpowiednią terapie w przypadku pękających pięt, a także na wiele innych zabiegów, dzięki którym nasze stopy będą zdrowe i atrakcyjne.

Jak przygotować się do wizyty u podologa?

Kiedy po raz pierwszy wybieramy się do podologa, powinniśmy wcześniej się przygotować. Obowiązkowo musimy zadbać o to, aby stopy były czyste, a paznokcie nie posiadały warstwy lakieru ozdobnego. Nie powinniśmy również nakładać żadnych kremów czy też maści. Pamiętajmy o tym, że w razie chorób naszych paznokci, nie powinniśmy ich wcześniej obcinać. Dzięki temu specjalista będzie w stanie ocenić problem i wprowadzić odpowiednie leczenie.

Jak trafić do naszego gabinetu na Ursynowie?

Nasz gabinet podologiczny mieści się przy ul. Wawrzyńca Surowieckiego 8 bardzo blisko stacji Metra Ursynów. Dzięki takiej lokalizacji możliwy jest bezproblemowy dojazd z każdej części Ursynowa: Imielin, Natolin, Kabaty a także Mokotowa i Wilanowa

Czy podolog współpracuje np. z chirurgiem?

Nasi podolodzy często współpracują z lekarzami – chirurgami lub dermatologami aby zaoferować pacjentowi jak najbardziej rzetelne i skuteczne metody leczenia. Zdarza się nawet, że współpracujemy z diabetologami, którzy doradzają w doborze odpowiedniej diety (np. w stopie cukrzycowej).

Czy usuwanie odcisków jest bolesne?

Często spotykamy się z tym, że klienci nie rozróżniają modzeli od odcisków i nagniotków i wszystko nazywają odciskami. Jednak są to trzy różne schorzenia, które wymagają innego podejścia. Niekiedy może zdarzyć się, że uporczywe nagniotki lub modzele muszą zostać usunięte przez chirurga. Po takim zabiegu stopa wymaga regeneracji i może towarzyszyć temu ból. Warto jednak zdecydować się na zabieg usunięcia modzeli lub odcisków – gdyż nieusuwane będą się jedynie powiększały, systematycznie pogarszając komfort chodzenia.

Jakie usługi oferuje Państwa gabinet podologiczny w Warszawie?

Nasz gabinet podologiczny świadczy kompleksowe usługi, w tym leczenie problemów skórnych stóp, usuwanie odcisków, korekcję paznokci, diagnostykę biomechaniczną, oraz terapie wspomagające.

Czy gabinet podologiczny jest otwarty na pacjentów z różnymi problemami stopowymi?

Tak, przyjmujemy pacjentów z różnorodnymi schorzeniami stóp, w tym wrastającymi paznokciami, kurzajkami, odciskami, a także oferujemy pomoc w leczeniu schorzeń skóry stóp.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego gabinetu podologicznego w Warszawie?

Nasz doświadczony zespół podologów oferuje profesjonalną opiekę, indywidualne podejście do każdego pacjenta, nowoczesne metody leczenia oraz przyjazną atmosferę, dbając o zdrowie i komfort stóp.

Jakie są dostępne metody diagnostyki i leczenia w gabinie podologicznym?

Wykorzystujemy zaawansowane technologie do diagnostyki biomechanicznej stóp. Oferujemy także nowoczesne metody leczenia, takie jak laseroterapia, ortoplastykę, czy terapie redukujące ból.

Jak mogę umówić się na wizytę w gabinecie podologicznym w Warszawie?

Aby umówić się na wizytę, można skorzystać z naszej strony internetowej, dzwoniąc pod podany numer telefonu lub osobiście odwiedzając nasz gabinet podologiczny przy ul. Wawrzyńca Surowieckiego 8, Warszawa.

Podolog Warszawa - Opinie naszych Klientów

Podolog Warszawa – dla mnie zarówno Pani Magda jak i Adriana są absolutnym TOP1 w naszej stolicy. Ich usługi działają zbawiennie na stopy. Wyjątkowe jest ich podejście do klienta: są bardzo miłe, uczynne, zawsze wysłuchają. Do tego są bardzo delikatne. Udałam się na leczniczy zabieg stóp wraz z terapią paznokcia wrastającego. Bezpośrednio po zabiegu odczuwałam ból co jest normalne ale po krótkim czasie wszystko się zagoiło i teraz nie odczuwam żadnego dyskomfortu.

Agnieszka, Ursynów

Korekta paznokcia wykonana rewelacyjnie. Lekarz, który wykonywał zabieg był bardzo konkretny i rzeczowy. Nie zapłaciłem też dużej kwoty, wręcz przeciwnie – uważam, że usługa jest tania w porównaniu do konkurencji. Sam zabieg nie trwał długo. Planuję wrócić aby pozbyć się bolących odcisków. Póki co – serdecznie polecam!

Karol, Mokotów

Najlepszy podolog na warszawskim Ursynowie. Panie są niezwykle miłe i delikatne a zarazem konkretne. Usuwanie odcisków lub jak się później dowiedziałem modzeli to chyba ich specjalność. Dzięki nim wiem jak bardzo miałem zaniedbane stopy. Po kilku zabiegach usuwania odcisków moje stopy są przyjemne w dotyku, miękkie i zadbane. Znacznie poprawił mi się komfort chodzenia. Nic mnie nie uciska ani nie obciera. Rewelacja!

Adam, Ursynów

Jestem zachwycona rezultatami pedicure podologicznego! Wspaniała obsługa, atmosfera relaksu, a moje stopy wyglądają teraz zdrowo i pięknie. Gorąco polecam

Magda, Warszawa

Profesjonalizm na najwyższym poziomie! Pedicure podologiczny w tym gabinecie to rewelacja. Skrupulatność w szczegółach, dbałość o komfort pacjenta – pełen sukces.

Ilona, Warszawa

Od wielu lat borykam się z problem wrastających paznokci. Po konsultacji z podologiem został mi polecony kosztowny ale skuteczny zabieg – tzw. kostka Arkady. Jest to nowość w leczeniu mojego bolesnego problemu. Sam zabieg jest bezpieczny. Najważniejsze jednak, że okazał się niezwykle skuteczny – wreszcie udało pozbyć się wrastających paznokci. Wszystkim osobom borykającym się z wrastającymi paznokciami polecam zabieg kostką Arkady. Koszt może wydawać się wysoki jednak jest on wyjątkowo skuteczny.

Łukasz, Ursynów

Kto miał lub cierpi nadal na nadmierną potliwość stóp ten wie jak bardzo taka przypadłość może zniszczyć życie. Jest to bardzo nieprzyjemny zapach, który objawia się po zdjęciu obuwia. Męczyłam się z tym kilka lat, stosowałam różne maści, wkładki i preparaty jednak żaden z nich nie był skuteczny. Dopiero wizyta u podologa na Ursynowie, u Pani Magdy mi pomogła. Do tego zdezynfekowałam wszystkie obuwie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam wszystkim!

Ania, Ursynów

Doświadczony zespół specjalistów! Pedicure podologiczny w Warszawie z ich usług to czysta przyjemność. Profesjonalne podejście, precyzja i efekty widoczne od razu.

Klaudia, Warszawa

Doskonałe miejsce na pedicure podologiczny w Warszawie. Personel z ogromną wiedzą i umiejętnościami. Moje stopy czują się lżej i wyglądają fantastycznie.

Piotr, Warszawa

Zdecydowanie najlepszy pedicure podologiczny w Warszawie! Nie tylko efektywna terapia, ale także ciepła atmosfera i zrozumienie dla potrzeb pacjenta. Polecam z całego serca.

Mateusz, Warszawa