• 22 644 49 11

Czym zajmuje się podologia?

Podologia jest nauką o kończynach dolnych. Podolodzy nie są lekarzami, jednak zawód ten jest ścisle związany z kosmetologią. Często nasi specjaliści ściśle współpracują z lekarzami: chirurgami, diabetologami a także dermatologami aby jak najlepiej dopasować kurację, metodę leczenia.

Podolog najczęściej kojarzony jest jako lekarz, który usuwa odciski lub wykonuje zabieg przeciw wrastaniu paznokcia. Jest to mylne ponieważ podolog pomaga w walce z:

 • nadmiernie narastającym, zrogowaciałym naskórkiem,
 • bolesnym pękaniem skóry na piętach,
 • modzelami, odciskami i nagniotkami,
 • przerośniętymi, wrastającymi paznokciami,
 • stopą cukrzycową,

Do naszego gabinetu podologicznego zgłaszają się też pacjenci potrzebujący porady w codziennej pielęgnacji stóp.


Naszym klientom polecamy nasze zabiegi podologiczne:

 • czyszczenie, dezynfekowanie oraz szlifowanie paznokci, płytki paznokcie, która jest zmieniona chorobowo,
 • dezynfekcja obuwia, wkładek, akcesoriów do obuwia,
 • leczinczy i relaksacyjny masaż stóp,
 • rekonstrukcja uszkdzonej płytki paznokciowej,
 • specjalistyczny pedicure,
 • terapia na popękane pięty,
 • usuwanie brodawek wirusowych,
 • usuwanie zrogowaciałego naskórka, modzeli, nagniotków.PODOLOG WARSZAWA - KONTAKT

Gdzie znajduje się podolog Warszawa Ursynów?

Nasz salon podologiczny znajduje się na Ursynowie, przy ulicy Wawrzyńca Surowieckiego 8

Poznaj nasze specjalistki podologii:

Magdalena Major

 

 

Magdalena Major specjalista do spraw podologii, absolwentka Wyższej Szkoły Infrastruktury i Zdrowia, Zawód podologa wybrała ze względu na chęć pomagania innym, co sprawia jej ogromną satysfakcję. Stale pogłębia swoją wiedzę z zakresu podologii uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

Adriana Major

 

 

Adriana Major specjalista ds. podologii, z 6-letnim doświadczeniem, ukończyła Akademię Podologii w Gdańsku. Studentka Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie o kierunku pielęgniarstwo. Zawód podologa wybrała ze względu na chęć pomagania innym, co sprawia jej ogromną satysfakcję. Stale pogłębia swoją wiedzę z zakresu podologii uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Prywatnie jest pogodna i otwartą osobą, która uwielbia kontakt z ludźmi.

Nasi specjaliści - podolodzy - dołożą wszelkich starań aby Państwa wizyta była w gabinecie bezbolesna i zakończyła się rozwiązaniem bolącego problemu. Wiemy doskonale jak uciążliwe potrafią być bolączki związane ze stopami dlatego do każdego zabiegu podchodzimy niezwykle delikatnie i starannie. Chcemy aby wykonany przez nas zabieg był przedewszystkim skuteczny.

Interesuje Ciebie cena za nasze usługi podolgiczne w Warszawie? Koniecznie zajrzyj do naszego cennika tutaj: podolog Warszawa cennik.


PODOLOG WARSZAWA - KONTAKT

Najczęściej zadawane pytania naszym podologom na Ursynowie:

1. Podolog Warszawa - kim jest podolog?

Podolog to specjalista, który zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób stóp. Podolog najczęściej współpracuje z chirurgami i dermatologami, aby zapewnić kompleksowe usługi wobec klientów.

2. Kiedy powinienem / powinnam udać się do podologa?

Do podologa warto wybrać się wtedy, gdy mamy jakiekolwiek problemy i dolegliwości związane z kończynami dolnymi. Przykładem może być chociażby deformacja stóp, brodawki, kurzajki, odciski. Co więcej, tego typu specjalista jest w stanie wyleczyć grzybiczne zmiany stóp, a także rozwiązać problemy z wrastającymi się paznokciami. Warto zdecydować się na takie usługi, kiedy potrzebujemy porad związanych z profilaktyką i pielęgnacją stóp.

3. Z jakich zabiegów można skorzystać w gabinecie podologicznym?

Będąc w gabinecie podologicznym, możemy liczyć na zabiegi związane z usuwaniem odcisków, kurzajek, a także zrogowaciałego naskórka. Podolog przeprowadzi odpowiednie działania w razie wrastających się paznokci lub w przypadku ataku grzybicy. Profesjonaliści zapewnią nam masaże stóp, a także zrekonstruują płytki paznokci. W razie potrzeby wprowadzą leczenie mające na celu wyeliminowanie problemu pocenia się stóp. U podologa możemy również liczyć na odpowiednią terapie w przypadku pękających pięt, a także na wiele innych zabiegów, dzięki którym nasze stopy będą zdrowe i atrakcyjne.

4. Jak przygotować się do wizyty u podologa?

Kiedy po raz pierwszy wybieramy się do podologa, powinniśmy wcześniej się przygotować. Obowiązkowo musimy zadbać o to, aby stopy były czyste, a paznokcie nie posiadały warstwy lakieru ozdobnego. Nie powinniśmy również nakładać żadnych kremów czy też maści. Pamiętajmy o tym, że w razie chorób naszych paznokci, nie powinniśmy ich wcześniej obcinać. Dzięki temu specjalista będzie w stanie ocenić problem i wprowadzić odpowiednie leczenie.

5. Jak trafić do naszego gabinetu na Ursynowie?

Nasz gabinet podologiczny mieści się przy ul. Wawrzyńca Surowieckiego 8 bardzo blisko stacji Metra Ursynów. Dzięki takiej lokalizacji możliwy jest bezproblemowy dojazd z każdej części Ursynowa: Imielin, Natolin, Kabaty a także Mokotowa i Wilanowa.

6. Czy podolog współpracuje np. z chirugiem?

Nasi podolodzy często współpracują z lekarzami - chirurgami lub dermatologami aby zaoferować pacjentowi jak najbardziej rzetelne i skuteczne metody leczenia. Zdarza się nawet, że współpracujemy z diabetologami, którzy doradzają w doborze odpowiedniej diety (np. w stopie cukrzycowej).

7. Czy usuwanie odcisków jest bolesne?

Często spotykamy się z tym, że klienci nie rozróżniają modzeli od odcisków i nagniotków i wszystko nazywają odciskami. Jednak są to trzy różne schorzenia, które wymagają innego podejścia. Niekiedy może zdarzyć się, że uporczywe nagniotki lub modzele muszą zostać usunięte przez chirurga. Po takim zabiegu stopa wymaga regeneracji i może towarzyszyć temu ból. Warto jednak zdecydować się na zabieg usunięcia modzeli lub odcisków - gdyż nieusuwane będą się jedynie powiększały, systematycznie pogarszając komfort chodzenia.
PODOLOG WARSZAWA - KONTAKT

Wybrane opinie naszych klientów - Podolog Warszawa


Podolog Warszawa - dla mnie zarówno Pani Magda jak i Adriana są absolutnym TOP1 w naszej stolicy. Ich usługi działają zbawiennie na stopy. Wyjątkowe jest ich podejście do klienta: są bardzo miłe, uczynne, zawsze wysłuchają. Do tego są bardzo delikatne. Udałam się na leczniczy zabieg stóp wrazm z terapią paznokcia wrastającego. Bezpośrednio po zabiegu odczuwałam ból co jest normalne ale po krótkim czasie wszystko się zagoiło i teraz nie odczuwam żadnego dyskomfortu.
Agnieszka, Ursynów
Korekta paznokcia wykonana rewelacyjnie. Lekarz, który wykonywał zabieg był bardzo konkretny i rzeczowy. Nie zapłaciłem też dużej kwoty, wręcz przeciwnie - uważam, że usługa jest tania w porównaniu do konkurencji. Sam zabieg nie trwał długo. Planuję wrócić aby pozbyć się bolących odcisków. Póki co - serdecznie polecam!
Karol, Mokotów
Od wielu lat borykam się z problem wrastających paznokci. Po konsultacji z podologiem został mi polecony kosztowny ale skuteczny zabieg - tzw. kostka Arkady. Jest to nowość w leczeniu mojego bolesnego problemu. Sam zabieg jest bezpieczny. Najważniejsze jednak, że okazał się niezwykle skuteczny - wreszcie udało pozbyć się wrastających paznokci. Wszystkim osobom borykającym się z wrastającymi paznokciami polecam zabieg kostką Arkady. Koszt może wydawać się wysoki jednak jest on wyjątkowo skuteczny.
Łukasz, Ursynów
Najlepszy Podolog na warszawskim Ursynowie. Panie są niezwykle miłe i delikatne a zarazem konkretne. Usuwanie odcisków lub jak się później dowiedziałem modzeli to chyba ich specjalność. Dzięki nim wiem jak bardzo miałem zaniedbane stopy. Po kilku zabiegach usuwania odcisków moje stopy są przyjemne w dotyku, miękkie i zadbane. Znacznie poprawił mi się komfort chodzenia. Nic mnie nie uciska ani nie obciera. Rewelacja!
Adam, Ursynów
Kto miał lub cierpi nadal na nadmierną potliwość stóp ten wie jak bardzo taka przypadłość może zniszczyć życie. Jest to bardzo nieprzyjemny zapach, który objawia się po zdjęciu obuwia. Męczyłam się z tym kilka lat, stosowałam różne maści, wkładki i preparaty jednak żaden z nich nie był skuteczny. Dopiero wizyta u podologa na Ursynowie, u Pani Magdy mi pomogła. Do tego zdezynfekowałam wszystkie obuwie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam wszystkim!
Ania, Ursynów
PODOLOG WARSZAWA - KONTAKT